Sıkça Sorulan Sorular

Konu Arama:


Site Hakkında

 1. Sitenizden alışveriş yapmak güvenli midir?

  SSDfiyat.com güvenliği, yüksek güvenlik standartlarındaki güvenlik kuruluşu Rapid tarafından sağlanmaktadır. 128 Bit gelişmiş SSL teknolojisiyle, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmaktadır. Kart bilgileriniz kayıt edilemez, saklanamaz ve SSDfiyat.com ya da banka çalışanları tarafından görülemez. Bu nedenle her siparişte bu bilgileri sisteme yeniden girmeniz gerekmektedir.

  Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz tüm sayfalarda tarayıcınızın ( Chrome, Explorer, Mozilla, Safari ) alt kısmında bir anahtar göreceksiniz. Bu anahtar, tarayıcınızın vasıtası ile siteye girmiş olduğunuz tüm bilgileri 3. Kişilere karşı korur.

  Kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil, fiziki alışverişlerde ele geçirilmektedir. Bu nedenle kredi kartınızı restoran, cafe ve mağazalarda kullanırken dikkatli olmalı ve kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarasını başkalarına vermemelisiniz.

  Güvenlik sertifikası bilgilerimize sayfanın alt bölümünde bulunan “GeoTrust Rapid” logosuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 2. Size nasıl ulaşabilirim?

  SSDfiyat.com a internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda merkez ofisi de her zaman müşterilerine hizmet vermektedir.

  Tüm sorularınızı öncelikle “İletişim” sayfamızdan yer alan iletişim formu vasıtasıyla iletmenizi rica ederiz. Sorularınız destek ekibimiz tarafından gerektiğinde tedarikçi, kargo ve lojistik birimi ile irtibata geçilerek araştırmalar sonucunda elde edilen en net bilgiler doğrultusunda yanıtlanmaktadır.

 3. Üyelik

 4. Siteye üyelik ücretli midir?

  SSDfiyat.com üyeliği ücretsiz olup, üye olarak fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olursunuz.

 5. Siteye nasıl üye olabilirim?

  SSDfiyat.com üyeliği için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “kayıt ” seçeneğini tıklayarak bir dakika kadar kısa bir sürede üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 6. Şifremi unuttum nasıl giriş yapabilirim?

  SSDfiyat.com ana sayfa sağ üst köşede bulunan “giriş ” seçeneğini tıklayıp açılan sayfada üye girişi bölümünden “Şifremi Unuttum” butonunu tıkladığınızda şifreniz e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir. Bu şifre ile birlikte “giriş ” bölümden yeni şifrenizle birlikte giriş yapabilirsiniz.

 7. Ödeme

 8. Ödeme seçenekleri nelerdir?

  SSDfiyat.com ürün sipariş ödemelerinizi; kredi kartınız ile tek çekim, mail order ile taksitli, banka kanalı ile havale ya da eft ödeme olarak ödeyebilirsiniz.

 9. Kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilir miyim?

  Ödemelerinizi kredi kartınız ile tek çekim ya da anlaşmalı bankalar için oluşturulan taksit seçeneklerinden dilediğiniz ile yapabilirsiniz. Taksitli işlemler mail order ile gerçekleştirilmektedir.

 10. Yurt dışı kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

  SSDfiyat.com da siparişlerinizin ödemesini yurt dışından alınmış kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bu işlemde kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartına ait en son ekstre ve kredi kartı sahibinin kimlik ya da ehliyetini faks olarak göndermeniz yeterlidir.

 11. Havale / Eft olarak ile ödeme yapabilir miyim?

  Ödemelerinizde Havale / Eft ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ödemeyi gerçekleştirirken sipariş bilgilerinizin tamamlandığı sayfada yazan toplam tutarı yatırmanız gerekmektedir. Ödemeyi gerçekleştirirken açıklama bölümüne de sipariş numaranızı girebilirsiniz.

  3 iş günü içerisinde ödeme yapılmadığında sipariş iptal edilmektedir.

  Havale / Eft işleminizi gerçekleştirdikten sonra ekranın sağ altında bulunan online destek bölümünden bildirim yapabilirsiniz..

 12. Kapıda ödeme yaparak ürünü teslim alabir miyim?

  Kapıda ödeme olarak verilen siparişlerin teslimatı esnasında kötü niyetli kullanıcılar tarafından sorun yaşanabildiğinden bu ödeme sistemi SSDfiyat.com da kullanılmamaktadır.

  Şuan ödemelerinizi kredi kartı, havale / eft ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

 13. Posta çeki ile ödeme yapabilir miyim?

  Posta çeki ile ödeme konusunda alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.

  Şuan ödemelerinizi kredi kartı, havale / eft ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

 14. Banka hesap numaralarınızı öğrenebilir miyim?

  Banka hesap numaraları siparişi tamamladığınızda ekrana gelmektedir.

  Havale / Eft işleminizi gerçekleştirdikten sonra ekranın sağ altında bulunan online destek bölümünden bildirim yapabilirsiniz..

 15. Ödeme yaptıktan sonra neden “Banka Güvenlik Onayı Bekliyor” uyarısı çıkıyor?

  Kredi kartı ile gerçekleşen siparişlerde kart sahibinin güvenliği için banka onayı gerekmektedir. Bu aşamada banka güvenlik birimi işlemin kart sahibinin bilgisi dâhilinde olup olmadığını araştırır. Gerekli hallerde banka tarafından kart sahibi aranabilir bu nedenle kart sahibinin bankadaki iletişim bilgilerinin güncel olması önemlidir. Banka tarafından ödeme onayı verildiğinde, siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

  Ödeme onayının 48 saati aşması durumunda banka, kredi kartı sahibine ulaşamamış olabilir. Bu durumumda işlemi hızlandırmak için kredi kartı sahibi, bankaya ulaşarak bilgilerini güncelleyip ödemeyi onaylatabilir.

  Bu süreci beklememek için 3D Secure ile kredi kartı ödemelerinizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 16. Siparişim neden iptal edilmiş?

  Ödeme yapılan kredi kartının bağlı bulunduğu banka ya da SSDfiyat.com güvenlik birimi gerekli durumlarda kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile sistemde kayıtlı telefon numarasından kredi kartı sahibi ile irtibat kurup siparişi iptal edebilir.

  Ödemenin banka tarafından sorunsuz onaylanabilmesi için banka kayıtlarında bilgilerinizin güncel olmasına dikkat ediniz.

  Siparişin iptal edilmesi durumunda, sipariş sahibinin mail adresine iptal bilgi detayı gönderilir.

 17. 3D güvenli ödeme sistemi nedir?

  3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için Visa ve Mastercard tarafından geliştirilmiş olan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kart için özel olarak oluşturulan 3D şifresi bilinmediği ve ya telefona gelen onay mesajı sisteme girilmediği takdirde kredi kartından çekim işlemi gerçekleştirilemez. Bu sayede kredi kartının üzerinde olan bilgiler başkaları tarafından bilinse dahi 3D şifresi olmadığı için 3D uygulamalı sitelerde ödeme yapamaz.

  Özel olarak oluşturduğunuz 3D şifresi ya da telefonunuza gelen şifreyi girmeniz için ödeme ekranının ardından bankanızın web sayfasına yönlendirileceksiniz ve ilgili şifre girişlerini yaptıktan sonra sipariş ödemeniz onaylanmış olacaktır.

  Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekârlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

  Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

 18. 3D güvenli ödeme sisteminin avantajları nelerdir?

  3D güvenli ödeme sistemini kullanılmadığı takdirde siparişlerin işleme alınması zaman alacaktır. Nedeni, kredi kart sahibini çekilen tutardan haberdar edilmesi için ilgili bankayla iletişime geçilecek ve bankadan gelen bilgi doğrultusunda sipariş işleme alınacaktır. Kredi kartı sahibinin bankadaki bilgileri güncel değilse ya da kart sahibine ulaşılamazsa sipariş onaylanmayacaktır. Bu süreci beklememek için 3D Secure ile kredi kartı ödemeler güvenli olarak gerçekleştirilebilir.

  Yetkisiz kişilerin kredi kartlarını e-ticaret sitelerinde kullanması engellenir.

 19. Kredi kartı ile ödeme yapmak istediğimde neden hata mesajı alıyorum?

  Aşağıdaki nedenlerden dolayı bu mesajı almış olabilirsiniz.
  Kredi kartında yeterli limit olmaması
  Kredi kartının sanal alışverişe kapalı olması
  Kredi kartının son kullanma süresinin dolmuş olması
  Kredi kartı numarasının yanlış girilmesi
  Kredi kartı ek bir kart ise asıl kart sahibi tarafından kapatılmış olması
  Kredi kartının iptal edilmiş olması
  CVV numarasının yanlış girilmiş olması
  Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması
  Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanılmaya çalışılması
  Kullanmaya çalıştığınız kartın kredi kartı değiş ATM kartı olması.

  Şayet bu bilgiler doğru ve halen uyarı mesajı alıyorsanız lütfen “İletişim” bölümünden destek ekibimiz ile irtibata geçiniz.

 20. CVV / CV2 numarası nedir?

  Kredi kartınızın arka yüzünde bulunan manyetik şerit altındaki bölümde yer alan numaranın son 3 hanesidir.

 21. Aynı siparişte birden fazla ödeme seçeneği kullanabilir miyim?

  Birden fazla seçenekle ödeme konusunda alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir. Şuan ödemelerinizi kredi kartı, havale / eft ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

 22. Alışveriş

 23. İnternet üzerinden alışveriş yapmak güvenli midir?

  Kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil, fiziki alışverişlerde ele geçirilmektedir. Bu nedenle kredi kartınızı restoran, kafe ve mağazalarda kullanırken dikkatli olmalı ve kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarasını başkalarına vermemelisiniz. Dönem sonlarında size ulaşan ekstrenizi dikkatle inceleyip hatırlamadığınız ya da tanımadığınız firmalar varsa firma ve bankanızla irtibata geçiniz.

  İnternetten alışveriş yaparken de adresi, telefon numarası, şirket bilgisi vb. gibi bilgileri görebildiğiniz siteleri tercih etmenizi öneririz. Alışverişten önce mümkünse internet sitesiyle telefonla irtibat kurarak aklınıza takılan konularla ilgili destek isteyiniz.

 24. Kredi kartı kullanmadan satın alma işlemi yapabilir miyim?

  Evet, Havale / EFT ödeme yöntemleriyle de ödemenizi yapabilirsiniz.

 25. Satın alma işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

  Satın almak istediğiniz ürünün sayfasında yer alan miktar bölümünün altında bulunan "Sepet" butonunu tıklayarak ürünü sepetinize ekleyiniz.

  Açılan sayfada ürün, fiyat ve adet bilgilerini kontrol edip ürün adetini arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.

  Satın almak istediğiniz başka bir ürün varsa “Alışverişe Devam Et” linkini tıklayıp o ürün / ürünleri de sepetinize ekleyiniz.

  Sepetinize almak istediğiniz ürünleri ekledikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonunu tıklayınız.

  Açılan sayfa da teslimat ve fatura bilgilerinizi eksiksize doldurup kontrol ettikten sonra kargo seçiminizi gerçekleştiriniz.

  Son olarak ödeme seçeneğinizi belirleyip kredi kartı ile ödeme yapmak istemeniz durumunda kredi kartı bilgilerinizi giriniz ve siparişini onaylayınız. Havale / EFT ile ödeme yapmak istiyorsanız bu seçeneği işaretledikten sonra siparişinizi onaylayınız. Havale / Eft işleminizi gerçekleştirdikten sonra ekranın sağ altında bulunan online destek bölümünden bildirim yapabilirsiniz.

  Son olarak sipariş numaranız belirlenip siparişinizin detayları ile ilgili e-posta adresinize bilgilendirme maili gönderilecektir.

 26. Üye olmadan satın alma işlemi yapabilir miyim?

  Evet. Üye olmadan satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 27. Siparişimi nasıl takip edebilirim?

  Sitede yer alan “Sipariş Geçmişim” butonunu tıklayarak güncel ve daha önce vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizin detaylarına ulaşabilirsiniz.

 28. Sipariş – Teslimat – Kargo

 29. Sipariş ettiğim ürün / ürünleri ne zaman kargoya verilecek?

  SSDfiyat.com üzerinden verilen siparişler ödeme onayının alınması ile başlayıp olağanüstü durumlar dışında 3 iş günü içerisinde işleme alınıp kargoya teslim edilmektedir.

  Ürünlerin en erken zamanda size teslimatı için teslimat bilgilerinizi; İsim Soyisim, Mahalle, Cadde, Bulvar, Sokak, Site, İş Merkezi, Blok, Kat, Daire, Numara, Telefon vs. gibi tüm detayları içerecek şekilde giriniz.

  Siparişleriniz mesai saatleri arasında işleme alınmaktadır. Mesai saatlerimiz;
  Hafta İçi: 09.30 - 18.00

  Mesai gün ve saatleri dışında, bayram ve resmi tatil süreleri içerisinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır. Sistem tarafından sipariş bilgileriniz bu sürelerde de otomatik olarak mail adresinize gönderilmektedir.

 30. Sipariş ettiğim ürün / ürünler bana ne zaman teslim edilecek?

  Kargoya teslim edilen ürünler, kargo firması tarafından İstanbul içi 1 iş günü, İstanbul’a 600 km den uzak olan bölgeler için ise 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

  Türkiye içerisinde bazı bölgelerde kargo firmaları tarafından “mobil-uzak bölge” olarak tanımlanmıştır. Bu bölgelere kargo firmasının teslimat süresi 7 iş gününü bulabilmektedir. Bu bölgeler genellikle kargo firmasının şubesinin olmadığı ilçe, belde ve köylerdir.

 31. Siparişimin gelmesini hızlandırabilir miyim?

  SSDfiyat.com dan vereceğiniz siparişler mümkün olan en kısa sürede kargo şirketine teslim edilmektedir. Siparişinizi hızlandırmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, ekibimiz en hızlı şekilde siparişlerinizin size ulaştırılması bilincindedir.

 32. Bulunduğum yerde kargo şubesi yok siparişimi nasıl teslim alabilirim?

  SSDfiyat.com ülkemizin en yaygın dağıtım kanalına sahip Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Şayet bulunduğunuz yerde kargo şubesi yok ise teslimat noktası mobil ya da uzak bölge olarak adlandırılır ve haftanın belirli günlerinde ilgili kargo şirketi tarafından teslimat gerçekleştirilir.

  Bazı köy ve yaylalara teslimat yapılmamaktadır. Bulunduğunuz yere teslimat olup olmadığını ilgili kargo şirketlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 33. Ön sipariş nedir?

  Stoklarımıza henüz girmemiş ( Yeni Versiyon Ürünleri gibi ) ancak kısa bir süre sonra gelecek olan ürünler için “Ön Sipariş” alınmaktadır. Ön sipariş ürünleri ürün sayfasında belirtilmekte ve temin süreleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

  Ürün stoklara girdiğinde öncelikli olarak ön sipariş veren ve ödemesini gerçekleştiren müşterilere gönderilir.

 34. Sınırlı stok nedir?

  “Sınırlı Stok” olarak belirtilen ürünler az adetlerde temin edilebildiğinden kısa sürede tükenme olasılığı diğer ürünlere oranla daha yüksektir.

 35. Gelen üründe hasar olması durumunda ne yapmalıyım?

  Siparişi verilen ürünler hazırlanırken kendi ambalajlarının yanı sıra tarafımızdan köpük, baloncuk ve koli gibi ek önlemler alınarak kargoya teslim edilmektedir.

  Kargo size ulaştığında kargo personelinin yanında; doğru ürün olduğunu ve ambalajının açık olmadığını kontrol ederek teslim alınız. Aksi durumla karşılaşmanız halinde kargo personeline hasar tespit tutanağı tutturarak kargoyu geri gönderiniz. Bu şekilde bize ulaşan kargolar için yeni ürün / ürünler en kısa sürede tekrardan adresinize gönderilecektir. Ürün kutularının açık ya da hasarlı olması ürünü kullanmanıza engel olmadığından sadece kutu içerisinde yer alan kullanıcı adı ve şifreniz önemlidir.

  Hasar tespit tutanağına, “siparişini vermiş olduğum ürün bana ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür” yazmanız yeterlidir.

  Kargo şirketleri ile anlaşmamız gereği tüm gönderilerimiz sigortalı olup, herhangi bir hasar durumunda tutanak bulunması halinde ürün bedeli sigortadan tazmin edilebilmektedir.

 36. Siparişime ait fatura teslim edilmedi, ne yapmalıyım?

  Şirketimiz E-Fatura mükellefidir. Faturanız hem mail adresinize gönderilmekte hem de ürününüzle birlikte kargoya teslim edilmektedir. Herhangi bir şekilde faturanıza ulaşamadıysanız destek@SSDfiyat.com adresinden talep edebilirsiniz.

 37. Kargo ücreti ne kadar?

  SSDfiyat.com'dan vereceğiniz 100 USD + KDV altındaki siparişleriniz için kargo ücreti KDV Hariç 6,90 TL dir. 100 USD + KDV üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Kargo personeline ayrıca kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.

 38. Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz?

  SSDfiyat.com siparişlerinizin size en hızlı ve en sorunsuz olarak ulaşması için Yurtiçi Kargo ile anlaşmıştır, kargolarımız Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

 39. K.K.T.C. ve yurt dışına kargo gönderiyor musunuz?

  K.K.T.C. ve yurt dışına kargo gönderimi ile ilgili alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir. Şuan için yalnızca Türkiye içi gönderim yapılabilmektedir.

 40. Fatura ve teslimat adresi farklı olabilir mi?

  Evet olabilir. Bu durumda siparişini vereceğiniz ürün / ürünler Sevk İrsaliyesi ile birlikte teslimat adresine, faturanız ise e-posta olarak mail adresinize gönderilmektedir. Bu işlem için ek bir kargo / posta ödemesi yapmanıza gerek yoktur.

  Teslimat adresi kargo şirketi tarafından siparişinizin teslim edileceği adrestir. Daha önce SSDfiyat.com dan sipariş vermediyseniz kayıtlı bir adresiniz olmadığından “Yeni Adres Eklemek İstiyorum” linkine tıklayıp adresinizi eklemeniz gerekecektir. Daha sonradan vereceğiniz tüm siparişlerde sistem kaydettiğiniz adresi hatırlayacak ve tekrar tekrar girmek zorunda kalmayacaksınız. Siparişinizin size en hızlı şekilde ulaştırılabilmesi için teslimat adresinizi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz.

  Fatura adresiniz, teslimat adresiniz ile aynı ise “Kayıtlı Bilgilerimden Kullanmak İstiyorum” kutucuğunu işaretleyerek devam edebilirsiniz.

 41. İptal, İade ve Değişim

 42. Aldığım ürünü değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

  Müşterinin sipariş ettiği ürünün aksine SSDfiyat.com dan farklı bir ürün gönderilmesi halinde 7 gün içerisinde bilgi vermek koşulu ile tüm kargo ücretleri SSDfiyat.com tarafından karşılanmak üzere ürününüzü değiştirebilirsiniz. Kargo ücretinin SSDfiyat.com tarafından karşılanabilmesi için kargonun Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.

  Ürünü size gönderilen fatura nüshalarının tamamı ile göndermelisiniz. Şayet fatura şirket adına kesilmiş ise iade faturası kesip göndermeniz gerekmektedir. İade faturasındaki bilgiler ile size gönderilen faturadaki bilgiler aynı ( Ürün adeti, adı, fiyatı, KDV vs. ) olmalı ancak kargo ücreti yazılmamalıdır. Taşıma esnasında ki kontroller için fatura taşınacak ambalajın üzerinde gözükecek şekilde olmalıdır.

  Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, koruma bandı çıkarılmış ürünler, pres baskı ambalajlı ürünler, cd medya, dvd medya, kartuş ve toner gibi sarf malzemeleri, her türlü kozmetik ürünleri, her türlü iç giyim ürünleri, vücutla temas eden kulak içi ve kulak üstü kulaklık gibi hijyeni ilgilendiren ürünlerle birlikte hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünlerin arıza ve ayıplı olmalarının dışında değişimi yapılamamaktadır.

 43. Ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

  Müşterinin sipariş ettiği ürünün aksine SSDfiyat.com dan farklı bir ürün gönderilmesi halinde 7 gün içerisinde bilgi vermek koşulu ile kargo ücreti SSDfiyat.com tarafından karşılanmak üzere ürününüzü iade edebilirsiniz. Öncelikle Ürün İade Talep Formunu doldurunuz.

  Kargo ücretinin SSDfiyat.com tarafından karşılanabilmesi için kargonun Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.
  Ürünü size gönderilen fatura nüshalarının tamamı ile göndermelisiniz. Şayet fatura şirket adına kesilmiş ise iade faturası kesip göndermeniz gerekmektedir. İade faturasındaki bilgiler ile size gönderilen faturadaki bilgiler aynı ( Ürün adeti, adı, fiyatı, KDV vs. ) olmalı ancak kargo ücreti yazılmamalıdır. Taşıma esnasında ki kontroller için fatura taşınacak ambalajın üzerinde gözükecek şekilde olmalıdır.

  Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, koruma bandı çıkarılmış ürünler, pres baskı ambalajlı ürünler, cd medya, dvd medya, kartuş ve toner gibi sarf malzemeleri, her türlü kozmetik ürünleri, her türlü iç giyim ürünleri, vücutla temas eden kulak içi ve kulak üstü kulaklık gibi hijyeni ilgilendiren ürünlerle birlikte hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürünlerin arıza ve ayıplı olmalarının dışında değişimi yapılamamaktadır.

 44. İade ettiğim ürünün para iadesi nasıl ve ne zaman yapılacak?

  Ürünün iade koşullarına uygun olması halinde ürünün tutarı iade edilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi için ilgili bankaya talimat verilir ve banka iade sürecini başlatır. Bankalar tarafından bu işlem ortalama 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

  Havale ya da EFT olarak ödeme yapıldıysa iade onayı alındığı gün mesai saatleri içerisinde aynı hesaba ürün tutarı iade edilir.

  Tüm bu süreçlerde destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

 45. Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

  Sipariş iptali için iletişim formunda yer alan bilgilerden bize ulaşarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra gerçekleştirilecek işlem “iade işlemi” olup bununla ilgili detayları yardım sayfalarımızdan bulabilirsiniz.

  Tüm bu süreçlerde destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

 46. Kariyer fırsatları nelerdir?

  Şirketimiz çeşitli dönemlerde farklı departmanları için personel istihdamı gerçekleştirmektedir. Başvurunuz için hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi destek@SSDfiyat.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Whatsapp Mesaj Gönder