SSD Fiyatı: En iyi hard diskler hangileridir?

SSD Fiyat: En iyi sabit diskler?

Tüketicilere sunulan yeni teknolojiyle birlikte, insanlar artık bir belge, film, dizi ve hatta oyunlar gibi dijital kopyalara daha fazla güveniyor. Ancak bu dosyaların bazıları cihazlarda çok yer kaplar. Elbette bulut depolama, dosyalarınızı depolamak için iyi bir yol gibi görünebilir, ancak bunlar internet üzerinden depolanır ve çevrimiçi tehditler nedeniyle risk altında olabilirler. Bu nedenle, depolama alanınız için bir sabit sürücü en iyi seçimdir.

Burada SSD Fiyatında, ihtiyaçlarınız için en iyi sabit disklerden bazılarına sahibiz. Hangilerinin en iyi olduğunu düşündüğümüzü öğrenmek için okumaya devam edin:

G-Technology Armor

Sabit diskler çoğunlukla çantanızda başka eşyalarla birlikte taşındığından, kasasında bazı çizikler veya küçük hasarlar alması şaşırtıcı değildir. Bu nedenle G-Technology sizin için mükemmel sabit disktir. Cihazın düşürüldüğü durumlarda bile içini hasardan korumak için tasarlanmıştır. Kauçuk tampon ayrıca onu güvende tutmak için koruma sağlar.

Hem 2 terabayt hem de 4 TB modellerinde mevcuttur, dosyalarınızı ve sabit sürücünüzü korumak için paranızın karşılığını alırsınız.

SanDisk Extreme Pro Portable SSD

Dışarıda çalışıyorsanız veya çok çalışmak için seyahat ediyorsanız, SanDisk Portable SSD tam size göre. Gücü en yüksek aktarım hızlarından biriyle bir araya getiren küçük ve hafif bir sabit sürücüdür. Bu, sahip olduğunuz herhangi bir büyük dosyanın bu küçük cihaza birkaç dakika veya saniye içinde aktarılabileceği anlamına gelir. 1 TB bellek ile video düzenleme gibi tüm dijital projeleriniz için mükemmeldir.

SanDisk Portable SSD’nin çoğu sabit sürücüden biraz pahalı olmasına rağmen, performansına çok şey kattığını unutmayın. Ağır, günlük kullanım için harika bir sabit disk.

Adata SE800 Harici SSD Piyasadaki

en küçük ve en hafif sabit sürücülerden biridir. Sadece bu değil, 4,9 fit suda 30 dakikaya kadar suya daldırılarak hayatta kalabileceği derecelendirildi. Ayrıca 4 metreden bir düşüşe dayanabilir, bu da onu iş için açık bir mekanda almak için en iyi sabit disklerden biri yapar. 

Adata, 512 GB ve 1 TB seçenekleriyle sunulur ve her ikisi de projeleriniz üzerinde çalışırken çok yardımcı olacak hızlı bir aktarım hızı sağlar. 

Samsung X5 Thunderbolt 3 Portable

Bilgisayarınızda Thunderbolt 3 bağlantı noktası varsa, Samsung X5 Thunderbolt 3 sizin için sabit sürücüdür. 2.800 mbps ve 2.300 mbps hızında, diğer sabit sürücülerden neredeyse iki kat daha hızlı, okuma ve yazma için en hızlı sabit sürücülerden biridir. Ancak bunun birkaç dezavantajı var.

Birincisi, Thunderbolt 3 bağlantı noktası olmadan tam potansiyelini göremezsiniz. Performansı da dalgalanıyor, çoğu zaman olağanüstü hızlarda ve diğer zamanlarda olabildiğince yavaş aktarılıyor. Ayrıca çok daha pahalıdır, bu yüzden satın almadan önce iki kez düşünmeniz gerekebilir.