SSD Fiyat: En Son Telefonunuzu Bulun

SSD Fiyat: En son telefonunuzu bulun

Teknolojinin bu yeni çağında bir insan telefonu olmadan yaşayamaz. Nereye giderseniz gidin, ne olursa olsun telefonunuz yanınızda olacak. Sonuçta, akıllı telefonlar neredeyse her şeyi yapabilir. Birini arama veya birine mesaj gönderme ve iletişim bilgilerini saklama temel işlevlerine sahipsiniz. Ancak, bir telefon bundan daha fazlasıdır.

Günümüzde, dışarıda yemek yediğinizde internette gezinmek ve bilgilere ve hatta restoran incelemelerine bakmak için telefonunuzu kullanabilirsiniz. Kalite ve verimlilik açısından bazen profesyonel kameralara bile rakip olabilecek harika bir kameranız var. En sevdiğiniz müzikleri, sanatçıları ve çalma listelerini dinleyebilir, bir yerde sırada beklerken oyun oynayabilir ve sadece telefonunuzla iş yapabilirsiniz.

Son birkaç yılda, akıllı telefonlar insanların ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmeye ve değişmeye devam etti. Oyunların sorunsuz bir şekilde oynanabilmesi için kullanıcıların daha iyi ve daha hızlı görmeleri için daha büyük bir ekrana sahip oldukları için daha da büyüdüler.

Üreticiler yeni telefonlar üretmeye devam ederken, tüketiciler de telefonlarını güncellemeye devam etmeye çalışıyor. SSD Fiyatı ile, her zaman güncel olduğumuz ve çeşitli tanınmış markaların en son teknolojilerini sunduğumuz için endişelenmenize gerek kalmayacak. Mağazamızda bulunan telefonlara bir göz atın.

Apple iPhone 12 Pro Max

Apple son zamanlarda yepyeni cihazını piyasaya sürdü ve insanlar, özellikle de Apple hayranları, onlara sahip olmak için can atıyor. Piyasadaki en iyi iPhone’u arıyorsanız, bu olurdu. Sadece yepyeni teknoloji ve özelliklerle dolu olmakla kalmıyor, aynı zamanda bugüne kadarki en büyük iPhone. 

6,7 inçlik ekran boyutuyla, haber beslemelerini okumak ve hatta bir veya iki film izlemek için mükemmel olan daha net ve daha büyük bir ekranın keyfini çıkarabileceksiniz. Ekranı, renkli sahneleri ve ince tonları sorunsuz bir şekilde işleyebilir. 

Bu iPhone’u canavar yapan şey, günlük fotoğrafçılık ihtiyaçlarınız için kamera setidir. Ana kamera 12 megapiksel atıcıyı paketleyen arkada üç kameraya sahip. Önceki iPhone 12 pro kameralarından çok uzaklaşmasa da, çektiği görüntüler öncekinden daha net ve parlak. 

İçerik oluşturucular, yüksek kaliteli bir video kaydetmek için saniyede 60 kare hızında 4k videolar çektiği için bu telefonu videolar için kullanabilecekler.

Apple iPhone 11 Pro Max

Apple’ın 2019’daki en iyi telefonu hala iPhone’lar arasında en çok satanlardan biri. Ne de olsa, daha iyi içerik oluşturma için bu yeni kamerayı destekleyen yüksek kaliteli ekrana, güçlü hoparlörlere ve yükseltilmiş bir işlemciye sahiptir. Harika performansına rağmen, hala en son kardeşinden biraz daha ucuz. Bu, fiyat için biraz tasarruf ederken içerik oluşturmak isteyenler için çok daha iyi bir seçimdir.

iPhone 12 Pro Max piyasaya sürülmeden önceki en büyük iPhone’du, ancak boyut olarak dövülmüş olmasına rağmen, bulunduğunuz yerin aydınlatma koşullarına uyum sağlamak için True Tone teknolojisine sahip büyük, 6.5 ekrana sahip. Bu da, nerede olursanız olun ekranda ne olduğunu görmenize yardımcı olur.

Arkadaki üç lensli atıcının tamamı 12 megapiksel, harika bir fotoğraf ve video içeriği oluşturma için mükemmel. Daha etkileyici olan ise kameranın gece modu. Resmin mükemmel kalitesini ve ayrıntısını korurken neredeyse gündüz gibi görünmek için bir gece çekimi yapmak yeterliydi. 

Harika bir kameraya sahip bir telefon ararken daha ucuz bir seçenek arıyorsanız, iPhone 11 Pro Max ile yanlış yapmış olmazsınız.

Samsung Galaxy S20

Samsung’un amiral gemisi modeli, şirketin S10 ile son modelinden büyük bir sıçrama oldu. Sonuçta S20, 5G yetenekleri de dahil olmak üzere çok daha fazla yükseltme ve özellik içeriyor. Amiral gemisi statüsünü S21’e kaptırmasına rağmen, hala en çok aranan telefonlardan biri. Ne de olsa, özellikle eski bir modelden geliyorsanız, keyfini çıkarmanız için hala tüm o yeni yükseltmelere sahiptir.

6,2 inçlik iPhone’dan daha küçük bir ekrana sahip olmasına rağmen, telefonun kullanımını sorunsuz ve pürüzsüz hale getirecek 120 ghz’lik hızlı bir yenileme hızına sahip. Ayrıca daha hızlı indirme veya yükleme hızı sunan 5G bağlantısı sunan telefonlardan biridir. Daha hızlı internet hizmeti adından söz ettirmeye devam ederken, 5G özellikli bir telefona hazırlıklı olmakta fayda var.

Kamera, S20’yi almanız için başka bir neden. Her üç kamera da iyileştirildi ve yeni yazılımla genel deneyim iyileştirildi. Kaliteli 3x yakınlaştırmalı çekimler yapmanıza veya 30x dijital yakınlaştırmayı en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir telefoto lense sahiptir. En son model olmayabilir, ancak şu anda mevcut olan en güçlü modellerden biri.

Ayrıca mevcut amiral gemisinden daha uygun fiyatlı ve onu kullanan herkesin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Asus ROG 3

Oyun telefonlarından bahsettiğinizde mobil oyuncular sizi büyük ihtimalle Asus’un ürettiği ROG veya Republic of Gaming telefonlarına yönlendirecektir. Mobil oyunculara oyunlarından tam güçle keyif almaları için bir yol sağlayarak birkaç yıldır oyun telefonu haline getirdi. Ancak, ROG 3’teki en son model, tamamen yeni bir seviyede.

Elbette, hala herkesin sevdiği ve taptığı aynı oyun telefonu, ancak daha çok küçük gövdesine sığıyor. 6.59 AMOLED ekrana sahip olup, ne oynadığınızı görmek için ekstra alana ihtiyacınız olduğunda veya bir film izlerken idealdir. Sadece bu değil, telefonun üstü ve altı daha büyük olabilir, çünkü her ikisi de yalnızca daha fazla tutuşa sahip olmanızı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sesler nedeniyle daha iyi bir oyun veya izleme deneyimi sağlayan hoparlörlere sahiptir.

Telefonun oyun oynamaya daha fazla odaklandığına dikkat edin, bu nedenle işlemci ve yazılımın her şeyden daha fazla eğilimli olduğunu unutmayın. Oyunlarınızı listeleyen, ayarlarınızı düzenleyen ve hatta oyunlarınızı yayınlamanıza izin veren bir modu kullanabileceksiniz. Ancak, hepsi bir arada bir telefon arıyorsanız, bunun sizin için uygun olmayabileceğini unutmayın.

64MP atıcı, 16MP ultra geniş lens ve 5MP makro lense sahip olsa da çektiği fotoğraflar çoğu telefon kadar iyi değil. Fotoğrafları kesinlikle sosyal medya için kullanabilirsiniz, ancak bu kadar iyi olmalarını beklemeyin. Ancak telefon zaten 5G’ye hazır, yani yeni internet türü çıktığında, ROG 3 daha hızlı ve daha iyi bir oyun deneyimi için buna hazır olacak.

Asus ROG 5

Asus elbette oyunseverleri dinledi ve oyun telefonlarını mevcut en güçlü telefonlardan biri olacak şekilde güncelledi. Telefonun tüm oyun özelliklerini geliştirmeye ve güncellemeye devam ederken, oyun oynamaya odaklanması hiçbir zaman değişmedi. Ancak, sadece oyun oynamak yerine günlük telefonunuzu kullanmak için birkaç güncelleme daha ekledi.

Artık boyutları korurken 6.8 inçte daha büyük bir ekrana sahip. Ekranın etrafındaki çerçevelerin küçültülmesi ile aynı boyutlar korunsa da ekran büyütülmüş. Bu da, ekran kontrollerini kullanmanıza rağmen ekranı daha iyi görmenizi sağlayan daha iyi bir oyun deneyimi sağlar. ROG 5, selefinden belirgin şekilde daha ağırdır ve onu tek elle tutmak zor olacaktır.

Oyun telefonlarının çoğu kamera konusunda yetersiz kalırken, ROG 5 dersini aldı ve daha kaliteli fotoğraflar ve videolar için muhteşem bir üç kamera kurulumu sağladı. Ana 64MP kamerası, ayrıntıların geliştirilmesine yardımcı olur. 16MP geniş lens ve 5MP makro lensin özelliklerini ekleyen ROG 5, kameralı telefon olarak da çok yol kat etti. 

Sadece bu değil, aynı zamanda saniyede 30 kare hızında 8K videolar çekebiliyor. Ancak, büyük olasılıkla bunun yerine 60 FPS’de 4k çekeceksiniz. Ayrıca daha uzun oyun ve kullanım süresi için 6000 mAh pil içerir.

Huawei P40 Pro

Google uygulamalarının kaybolmasına ve bunun getirdiği dezavantaja rağmen, Huawei durmaksızın daha rafine bir ünite üretti ve piyasaya sürdü. Huawei, P40 Pro’yu daha verimli bir tasarımla yarattı. Uygulamalar ve ekranlar arasında daha yumuşak bir geçiş sağlayan daha iyi bir işlemciye ve daha büyük bir belleğe sahiptir. Ayrıca internet hizmetlerinin geleceği için hazırlayan 5G’yi de içeriyor.

6.58 şelale ekrana sahip, bu da telefonun gövdesiyle karşılaşmadan önce ekranın kenarlarının kenara yuvarlandığı anlamına geliyor. Bu, kullanıcıların ekranı daha iyi görmelerine ve oyun oynamak ve film izlemek için mükemmel olan daha büyük bir ekran deneyimi yaşamalarına yardımcı olur. Sadece bu değil, aynı zamanda ele daha iyi oturduğu için telefonu uzun süre rahat tutmalarına yardımcı olur.